Turniej siatkówki tym razem bez Faraona

Grypa osłabiła drużynę Faraon Ziębice do tego stopnia, że 28 stycznia nie wzięła ona udziału w turnieju siatkówki, który odbywa się co miesiąc w Ziębicach.

W związku nieobecnością Faraona siatkarze Voley Głuszyca rozegrali dwa mecze z drużyną Państwowej Straży Pożarnej z Ząbkowic Śl. W pierwszym meczu zawodnicy z Głuszycy pewnie wygrali w setach 3:0. Po przerwie odbyło się drugie spotkanie rozgrywane do dwóch wygranych setów. Pierwszy set wygrali Strażacy, drugi Głuszyca. Trzeci set zakończył się zwycięstwem zawodników z Głuszycy 25:23. W drużynie Voley Głuszyca wystąpili: Aleksandra Rajewska, Bartłomiej Paliwoda, Damian Pepera, Sławomir Holewczyński i Dominik Niewęgłowski.

Organizator zawodów – Gminne Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach – zaprasza młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w turniejach piłki siatkowej, które rozgrywane są w każdą ostatnia sobotę miesiąca, o godz. 10:00 w sali gimnastycznej przy ul. Wojska Polskiego 4 w Ziębicach.