Majówka na sportowo z Gminnym Centrum Edukacji i Sportu

W poniedziałek, 1 maja na boisku sportowym Orlik odbył się turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży. Do zawodów zgłosiły się cztery drużyny, które rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym”. Zawody przebiegały w serdecznej, sportowej atmosferze. Pierwsze miejsce w zawodach odniosła drużyna Manuanoja, która wygrała dwa mecze i jeden zremisowała. Drugie miejsce zajęli Starłorsi, trzecie FC Szyszki i czwarte Moc Agaty. W zwycięskiej drużynie wystąpili: Michał Kluba, Maciej Kumaszka, Mateusz Urbaniak, Gabriel Stojanowski, Daniel Klatka i Patryk Frątczak.

Dzień później, również na boisku sportowym „Orlik”, odbył się turniej hokeja na trawie dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy mieli okazję poznać nową dyscyplinę  sportu, którą można uprawiać na „Orliku”. W hokejowym turnieju wystąpili: Remigiusz Frąszczak,  Dawid Ogórek, Błażej Kleniuk, Paweł Rojek, Jakub Witek, Tymoteusz Malinowski, Emanuel Maciantowicz, Tomasz Gnat i Bartosz Nachyła.

W środę, 3 maja, w sali gimnastycznej przy ul. Wojska Polskiego, rozgrywane były Mistrzostwa Ziębic w tenisie stołowym. Do turnieju przystąpiło pięciu zawodników,  którzy rywalizowali ze sobą systemem „każdy z każdym”. Pierwsze miejsce w zawodach zajął Tomasz Kwaśnik, który wygrał wszystkie cztery mecze. Na drugim miejscu uplasował się Radosław Chuchra, który wygrał trzy spotkania. Trzecie miejsce zajął Krzysztof Gąsior, czwarte – Grzegorz Supruniuk, piąte – Tomasz Polak.

GCEiS / red.

fot. GCEiS

 

Dodaj komentarz