Jutro koniecznie przyjdź na Rynek!

Już jutro ziębiczanom mocniej zabije serce. A to za sprawą świetnego wydarzenia muzycznego, które już po raz trzeci odbędzie się na ziębickim Rynku. Mowa o Motosercu!

Motoserce to ogólnopolska akcja zbiórki krwi połączona z występami. Krew będzie można komfortowo oddać od godz. 11.00 do godz. 15.00 w nowoczesnym krwiobusie, który tradycyjnie stanie pod Ratuszem. Każdy, kto zdecyduje się na donację w ramach podziękowania otrzyma pamiątkową koszulkę, odznakę, naszywkę, naklejkę oraz motosercowego piernika.

W międzyczasie na scenie grać i śpiewać będą: Emilia Zielonka, którą mieliśmy okazję posłuchać podczas tegorocznych Dni Ziębic, a także Feelings Station z Ząbkowic, którzy w styczniu, w ZCK, dali świetny koncert podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dodatkowe atrakcje zapewni Ziębicki Klub Bokserski „Jaskinia Lwa”. Będą też zabawy i konkursy dla dzieci, a także możliwość obejrzenia z bliska wozów strażackich i motocykli.

Na zakończenie imprezy usłyszymy Włodka Rock Chmurę, dwukrotnego finalistę ogólnopolskich przeglądów rockowych, wokalistę takich zespołów rockowych, jak: Grzegorz Markocki Band (obecnie Rock Dog). W swoim repertuarze ma mega hity znanych zespołów krajowych i zagranicznych w klimatach rocka i bluesa.

Motoserce już w sobotę na ziębickim Rynku. Nie może tam Ciebie zabraknąć!

Organizatorem ogólnopolskiej akcji Motoserce jest Kongres Polskich Klubów Motocyklowych, a sobotniego wydarzenia w Ziębicach – Klub Motocyklowy MotoFrankenstein FG.

 

Dodaj komentarz