Zaplanuj majówkę!

Wielkimi krokami zbliża się długi majowy weekend. Co ciekawego czeka nas w ciągu najbliższych dni? Gdzie warto być? Kiedy?

  W poniedziałek, 30 kwietnia, od godz. 11.00 w Ziębickim Centrum Kultury odbędzie się Gminna Uroczystość z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Ziębicach.
  Następnego dnia, 1 maja, o godz. 10.00 na sali Gminnego Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach, zostanie rozegrany Turniej Tenisa Stołowego dla Młodzieży i Dorosłych.

2 maja, o godz. 10.00 na ziębickim „Orliku” odbędzie się Turniej Tenisa Ziemnego dla Dzieci i Młodzieży.

Natomiast 3 maja, o godz. 11.00 również na „Orliku” odbędzie się Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci i Młodzieży.

  3 maja, o godz. 16.00, w Ziębickim Centrum Kultury odbędzie się także Koncert Trzeciomajowy, w którym wystąpi Chór Laurus – Intro oraz na gitarze zagra Błażej Prochownik w repertuarze Tommy Emmanuela.

Wstęp wolny!

  W sobotę, 5 kwietnia, o godz. 10.00 spod Ratusza będzie można włączyć się do 2. Rekreacyjnego Rajdu: Opłotkami Ziębic.

Rajd poprowadzi Stanisław Popardowski

  Natomiast w niedzielne popołudnie, o godz. 17.00, w Ziębickim Centrum Kultury nastąpi Premiera Ziębickiej Koperty Życia – przygotowanej przez Fundację Teraz Ziębice. Więcej na ten temat dowiesz się tutaj >>.

W programie przewidziano niespodzianki.
Patronatem medialnym jest ziebice.info

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach odbywających się lub związanych z gminą Ziębice możesz śledzić w kalendarzu „Co? Gdzie? Kiedy?” w ziebice.info.

Dodaj komentarz