Telewizja nowej generacji od przedsiębiorcy z Ziębic

Swoim zasięgiem obejmuje większość obszaru gminy Ziębice oraz część gminy Ciepłowody, a w swojej ofercie ma coś dla każdego – kinomana, amatora dobrej kuchni, melomana, pasjonata motoryzacji czy też fana kreskówek – i to bez względu na wiek…

Ponad 200 kanałów telewizji, w tym prawie 100 w jakości HD. Tak przedstawia się oferta jednego z ziębickich przedsiębiorców – Operatora Ziębickiej Sieci Szerokopasmowej Multimedia HD. Telemaniacy do wyboru mają 5 pakietów bazowych. Najbardziej podstawowy z nich – pakiet Startowy – zawiera 70 kanałów (w tym 8 HD) i kosztuje 33 zł miesięcznie. Znajdują się w nim kanały telewizji naziemnej, a dodatkowo m.in.: Polsat 2, Super Polsat, Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Romans, France 24, Polsat Film czy Power TV.

Każdy kolejny pakiet – Brązowy, Srebrny czy Złoty – jest rozbudowany o kanały filmowe, muzyczne czy lifestylowe, a wśród nich m.in.: Comedy Central, Comedy Central Family, Ale kino + HD, FOX, FOX Comedy, Discovery Channel, Discovery Life, Kuchnia + HD, MTV HD, Eurosport 2, Polsat Sport HD, Eska TV extra, Domo + HD, Kino TV, TLC, National Geographic Channel, MiniMini + HD, Disney Junior, Planete +, TVP Sport HD, Animal Planet HD, MTV Europe, FOX HD, Novela TV HD, Discovery Channel HD, Sundance TV HD, a także kanały Canal +: HD, >>1 HD, Film HD, Family HD, Seriale HD, Sport HD i Na życzenie.

Każdy bazowy pakiet można też rozbudować o pakiety tematyczne: Dla rodziny, Canal+ Select, Canal+ Prestige, Dla niego, Dla niej, Dla dzieci, Filmbox, Dla kinomana, Dla konesera, Dla ciekawych świata i Dla sportowca. Natomiast pełen zestaw 208 kanałów (w tym 93 w jakości HD) znajdziemy w pakiecie Platynowym za 189 zł miesięcznie.

Jak zapewnia Multimedia HD, do odbioru telewizji nie potrzebuje anteny satelitarnej, lecz sam dekoder, który jest wpinany bezpośrednio w istniejącą sieć internetową. Jeśli nie wymaga ona modernizacji, to montaż jest bezpłatny. Aktywacja telewizji następuje zaraz po jej montażu, co oznacza, że nie trzeba czekać – jak to bywa w przypadku innych dostawców – nawet kilka dni.

Na szczególną uwagę w ofercie telewizji Multimedia HD zasługuje opcja cofania programu do 3 dni. W praktyce oznacza to, że w dowolnym momencie można obejrzeć program nawet z przedwczoraj. Inną ciekawą opcją jest zatrzymywanie i przewijanie programu, a następnie kontynuowanie jego oglądania od zatrzymanego miejsca nawet na drugim dekoderze z opcją multiroom.

Innym udogodnieniem dla użytkowników będzie możliwość jednoczesnego nagrywania do 20 kanałów w ramach dostępnej przestrzeni dyskowej, elektroniczny przewodnik TV, a także specjalny pilot RF, który działa nawet przez ścianę (jest połączony kodem z danym dekoderem).

 

Dowolny pakiet telewizji Multimedia HD można nabyć w autoryzowanym punkcie sprzedaży w Ziębicach:

L-COMP
1 Maja 2A
57-220 Ziębice
tel.: 669 391 814

Istnieje również możliwość przetestowania telewizji w domu klienta, jeszcze przed zakupem, przy czym w tym celu niezbędny jest dostęp do internetu (LAN lub WiFi). Kontakt w sprawie prezentacji: 725 857 833.

Więcej informacji o Multimedia HD można zdobyć pod adresem: www.siec.multimediahd.pl/tv

Materiał płatny

2
Dodaj komentarz

1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
vis

Nie mogę dojrzeć tytułu: Artykuł sponsorowany
Ale przy mizerii ziębickiej gospodarki każda pomoc się liczy, więc niech już będzie jak jest.
A przy okazji. Czy firma lub autor zna dostawcę szerokopasmowego internetu na terenie Ziębic ale naprawdę szerokopasmowego na bazie światłowodu?

vis-a-vis

Nie widzisz? Bo ja tak.