Radni bez wakacji. W czwartek będą rozmawiać o ZUK-u

Wygląda na to, że w tym roku ziębiccy radni nie będą mieli wakacji. Na najbliższy czwartek, 19 lipca, zaplanowana została sesja Rady Miejskiej, na którą zaplanowano omówienie kwestii związanych z Zakładem Usług Komunalnych: ocenę jego działalności i sytuacji finansowej za rok 2017 oraz informację na temat nadzoru właścicielskiego nad spółką.

Obrady rozpoczną się o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Ratusza Miejskiego w Ziębicach i wstęp na nie jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych.1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
mirka

A księgowa z ZUKu już wie co ma przygotować na tą sesje? Czy jak zwykle będzie, że to nie jej zakres -sprawy finansowe i że to działka prezesa…A że prezes jest Nowy to wiadome, że potrzeba czasu żeby wgryźĆ się we wszystko…i znowu beda obrady o niczym konkretnym tylko gdybanie i bezsensowne gadanie…. Na taką sesje to powinien być przygotowany dokładny raport o sytuacji finansowej spółki i to przygotowany przez jakas osobę kompetentna z zewnątrz. Potem ten raport powinien być wcześniej udostępniony radnym i po ich analizie dopiero powinna być zwolana sesja …. A teraz będzie co na tej sesji? Każdy już wie że jest Nowy prezes i co więcej? Znowu będą walkowane te same tematy co wcześniej i dalej będą bez odpowiedzi. Bez sens…..