Poszukiwane aktywne sołectwa z gminy Ziębice

Zarząd Powiatu Ząbkowickiego zaprasza do udziału w konkursie „Aktywne Sołectwo 2018”, w którym po raz kolejny są do wygrania nagrody o wartości 6 500 zł. W konkursie może wziąć udział każde spośród ponad 100 sołectw powiatu ząbkowickiego. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 17 sierpnia 2018 r.

W ubiegłorocznej edycji konkursu jednym z wyróżnionych sołectw były Kalinowice Górne, które w nagrodę otrzymały 1500 zł (pisaliśmy o tym tutaj >>). Czy w tym roku wśród laureatów także będą sołectwa z gminy Ziębice?

– Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w konkursie „Aktywne Sołectwo”. Tak, jak w latach ubiegłych Zarząd Powiatu Ząbkowickiego ogłasza konkurs, którego celem jest prezentacja dobrych praktyk, promocja sołectw, inspirowanie i pobudzanie aktywności mieszkańców wsi, aby poprawić warunki życia mieszkańców na terenach wiejskich – zachęca starosta ząbkowicki Roman Fester.

Konkurs dotyczy działań zrealizowanych w terminie od 01.08.2017 r. do 01.08.2018 r.

Regulamin konkursu, karta opisu działań oraz formularz uczestnictwa są dostępne na stronie www Starostwa Powiatowego w Ząbkowicach Śląskich.

Powiat Ząbkowicki / red.Dodaj komentarz