Miały odczarować dom, a ukradły pieniądze

Ofiarą kradzieży okazała się być dziś 74-letnia mieszkanka Lubnowa. Kobiecie skradziono pieniądze pod pretekstem… odczarowania domu.

Ok. godz. 9.30 na posesji 74-latki zjawiły się dwie kobiety. Jedna z nich weszła do domu pod pretekstem odczarowania domu. Chwilę później dołączyła do niej druga, mówiąc, że czary powiodą się wówczas, gdy mieszkanka Lubnowa położy na stole pieniądze – mówi Ilona Golec z ząbkowickiej policji. – 74-latka zgodziła się i wkrótce później została bez pieniędzy. Gdy zorientowała się co się stało, kobiety zdążyły już odjechać – dodaje.

Policja prosi o pomoc wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu tożsamości złodziejek.  Kobiety prawdopodobnie podróżowały czarnym samochodem, a jedna z nich miała na sobie kapelusz.

Jednocześnie policja przestrzega i uczula mieszkańców, aby byli czujni i nie wpuszczali do domu nieznajomych, a także by zwracali uwagę na podejrzanie zachowujące się osoby i w każdej sytuacji wzbudzającej ich wątpliwość, powiadamiali policję.2
Dodaj komentarz

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Ania

Biedna 🙁 ponoć to fajna kobieta…. przykro, że są ludzie na tym świecie zdolni wykorzystać naiwność biednych ludzi…pewnie żyła oszczędnie wiele lat, a ktoś w jednej chwili pozbawił ją tyle wyrzeczeń…
jeśli to czytacie wredne małpy to niech będzie wam wstyd!!! abyście zostały schwytane by ponieść karę!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i oczywiście nazwiska potem podane do publicznej wiadomości!!
Może ktoś ma kamery skierowane na główną ulicę??? można by było przejrzeć i sprawdzić każde auto, które kwalifikuje się pod opis…ludzie!! w kupie siła, pomóżmy kobiecie!!!!

Ania

A propos….Policjo ziębicka- teraz macie szansę się wykazać -pokażcie za co te nagrody i wyróżnienia!!!!