Sparta Ziębice: zwycięstwo seniorów i porażka juniorów

4 czerwca seniorzy i juniorzy Sparty Ziębice rozegrali mecze na wyjeździe.

Seniorzy zagrali z Polonią Ząbkowice Śl. Na początku spotkania pogoda nie sprzyjała grze – padał obfity deszcz. Na szczęście w trakcie meczu aura unormowała się. Mimo że zespół z Ząbkowic stworzył kilka groźnych sytuacji, spartanie kontrolowali grę i w tyko oni punktowali w spotkaniu.

Mecz zakończył się wynikiem 0:6. Celnie strzelali: Przemysław Palmowski (2 bramki), Kamil Tutkaj, Paweł Mazur, Marcin Patrzyk oraz Piotr Kozłowski.

Aktualnie w tabeli rozgrywek seniorzy Sparty zajmują drugie miejsce, a Polonia Ząbkowice Śl. – czwarte.

Kolejny mecz Sparty – z Orłem Piława Dolna – odbędzie się w najbliższą niedzielę, o godz. 17.00.

Z kolei utrzymuje się spadek formy naszych juniorów, którzy doświadczyli bolącej porażki – 7:2 – ze Zjednoczonymi ze Ścinawki Średniej, mimo że do 30. minuty wynik wynosił 1:1. 

Jednym z powodów tego niepowodzenia były z pewnością braki kadrowe – drużyna na mecz pojechała w 11 zawodników. Bramki dla Sparty strzelili Adam Lebowski i Dawid Ciesielski.

Aktualne w Lidze Okregowej juniorzy zajmują szóste miejsce. W najbliższą niedzielę, o godz. 11.00, w Ziębicach, rozegrają mecz z Unią Bogaczowice.

A jeszcze dziś (7 czerwca), o godz. 17.00, w Ziębicach, zaległy mecz trampkarzy ze Ślęzą Ciepłowody. Po ostatniej porażce 2:1 na wyjeździe spartanie liczą na rewanż.

MKS Sparta Ziębice / red.

Dodaj komentarz