Wydawanie gminnych pieniędzy po ziębicku

Gminne Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach zleciło wykonanie kosztorysu, burmistrz wprowadziła wydatek do budżetu, radni go zatwierdzili, a następnie zadanie zostało zrealizowane. Tylko czy efekt jest satysfakcjonujący? Czy tak powinny być wydawane gminne pieniądze?

We wrześniu zakończył się remont boiska szkolnego przy Szkole Podstawowej nr 4 w Ziębicach. Od wielu lat było ono w tragicznym stanie – nie dość, że asfaltowe, to jeszcze dziurawe, a więc kontuzjogenne. O remont aż się prosiło.

 

Więcej przeczytasz w wydaniu drukowanym ziebice.info, które można kupić tutaj >>

 

fot. Agnieszka Rzepka

 

8
Dodaj komentarz

5 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Mieszkanka

To całe Ziębice. ŚMIECHU WARTE !

realista

Coś mi tu nie gra!! Pieniądze były na remont boiska szkolnego a nie podwórka szkolnego i na to zostały wydane pieniądze. Boisko ma odpowiednie wymiary, namalowane linie oraz zamontowane bramki, a na tym zdjęciu tego nie ma, więc było robione w trakcie remontu. Zdjęcie jest takie tendencyjne.

Rodzic

Jakie boisko szkolne ? Tam wjezdzaja autobusy a poza tym w weekend uprawia sie tam alkoholizm. A tak apropo ja jako rodzic nie pozwoliłbym żeby moje dziecko grało w XXI wieku na asfalcie. Teraz buduje się boiska TARTANOWE. Przynajmniej w cywilizowanych miastach

Realistka

Realisto, a czy te linie i bramki tak bardzo wpływają na boisko że warto za ten pseudo remont dać sto tysięcy?? Moim zdaniem nie.

naga prawda

Agnieszko trzeba było zrobić zdjęcie boiska, po remoncie który zleciła była Wiceburmistrz Lacel. To było dopiero mistrzostwo zleceniodawcy i wykonawcy. Przyjechali z wodociągów powycinali niewielkie dziury (chyba 4 na głębokość 5 cm) w różnych miejscach, za kilka dni przyjechali i to pozaklejali marnym asfaltem, który wytrzymał do wiosny i popękał. A szkoła za to zapłaciła.

rodzic

I prawdziwa nie tylko naga prawda ale ta obnażona.Wtedy kiedy było naprawiane boisko w 2015r to tam były takie dziury,że można było wpaść po pas.I to zagrażąło życiu i zdrowiu dzieci, więc było łatanie dla bezpieczeństwa tylko i wyłącznie .

mieszkaniec

Boisko asfaltowe, no brawo, dać im medal za super pomysł.

nie radny

No i stało się. Autobusy wróciły na boisko szkolne. Fajnie. Nie mogli sobie poradzić wlodarze miatsa, straż miejska, policja ze zmianą organizacji ruchu na ulicy Zamkowej i Klasztornej z blokującymi samochodami to kierowcy autobusów zadziałali i mamy co mamy. Wstyd, wstyd. Chociaż nie bo teraz front szkoły „czwórki” owszem, owszem. Tylko brak jest takiej tablicy ze zdjęciami jak była zatoczka odbierana pt. „Ludzie Dobrej Roboty”. Komuno wróć.