Dzieciaki z gminy Ziębice spotkały się z Mikołajem

W piątek, 8 grudnia, sala widowiskowa Ziębickiego Centrum Kultury zapełniła się uśmiechniętymi i rozbawionymi dziećmi, które przyszły na spotkanie z Mikołajem.

Wielką atrakcją tego wydarzenia była wizyta myszek Miki i Minnie, które zabawiały dzieci tańcem i śpiewem. Jednak najważniejszy tego dnia był Mikołaj, który wręczał podarunki – łącznie prawie 600 paczek dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz z klas 1-3 z gminnych szkół podstawowych.

Zabawę zorganizowało Gminne Centrum Edukacji i Sportu i Ziębickie Centrum Kultury.

UM w Ziębicach / red.

fot. UM Ziębice

3
Dodaj komentarz

1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Janusz

No cóż Myszka Miki na Mikołaju…poprzednia ekipa ta z Klaunami była o 100% lepsza.Bardzo dużo prezentów,piosenki dla dzieci swietna scenografia….a wtym roku po prostu porażka.Cóż nie każdy potrafi zabawić dzieci a wiem że część była rozczarowana że nie było klaunów jak w ubiegłym roku

Maria

Popieram Janusza.Jak były Mikołajki z tymi fajnymi Klaunami było rewelacyjnie.Bardzo wiele atrakcji i niespodzianek dla Kazdego dziecka.Zawsze buzie usmiechniete.W tym roku klapa.Również jako rodzic wiem,że dzieci oczekiwały na klaunów.Moze w kolejnym roku.W tym roku totalnie obniżony poziom imprezy….szkoda.

Ewelina

Witam ja też jestem zawiedzona tegorocznym Mikołajem….gdzie myszki do Mikołajek.W latach ubiegłych to były Mikołajki.Prawdą jest,że jak przyjeżdżali Ci Państwo Klauni to było wesoło kolorowo i naprawdę fajne imprezy.Cóż może w następnym roku zaprosicie sprawdzoną firme która naprawdę potrafi zabawić dzieci.ps kiedyś w lato to nawet ZCK robiło fajne imprezy z kalunami w plenerze.Szkoda że już Ich nie zapraszają a dzieci czekają