Znamy wyniki 11. Międzyprzedszkolnego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie

W poniedziałek, 26 marca, w Przedszkolu Miejskim Nr 1 w Ziębicach, odbyła się 11. edycja Międzyprzedszkolnego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie.  

Turniej był skierowany do sześciolatków. Wzięło w nim udział pięć trzyosobowych drużyn z Przedszkola Publicznego w Henrykowie – oddziału w Wadochowicach, Szkoły Podstawowej Nr 2 w Ziębicach, Przedszkola na Orlej Polanie w Ziębicach, Zespołu Szkół i Przedszkoli w Niedźwiedziu – oddział w Pomianowie Dolnym oraz Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Ziębicach.

Miejsce pierwsze (30 pkt.) zajęli: Mateusz Galik, Amelia Górska i Anastazja Ciurysek z Przedszkola Publicznego w Henrykowie – oddział Wadochowice. Drugie miejsce (29 pkt.) zaś wywalczyli: Zofia Sopuch, Jakub Grzebielec i Kacper Klozczyński z Przedszkola Miejskiego nr 1. Na trzecim stopniu podium (28 pkt.) stanęli natomiast: Emilia Sawka, Konrad Kolan i Julia Stefańska z Zespołu Szkół i Przedszkoli w Niedźwiedziu – oddział w Pomianowie Dolnym. Kolejne miejsca zajęły drużyny: z Przedszkola na Orlej Polanie w Ziębicach (27 pkt.) – Maja Szkrabko, Barbara Ganczarek i Helena Pukało oraz ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ziębicach (22 pkt.) – Olaf Gremplewicz, Filip Porębski oraz Kacper Gurtatowski.

Turniej był bardzo wyrównany. Dzieci wykazały się dużą wiedzą z zakresu bezpiecznych zachowań w różnych sytuacjach życiowych. Każdy uczestnik za udział w Turnieju otrzymał medal, dyplom i zestaw gier.

UM Ziębice / red.

Galeria zdjęć
fot. UM Ziębice

 

Dodaj komentarz