Zatoczka przy „Czwórce” oddana do użytku

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Ziębicach mogą już poczuć się bezpieczniej – w minionym tygodniu do użytku oddano znajdującą się przed szkołą zatoczkę autobusową.

W ramach przedsięwzięcia zbudowano wyłożoną kostką granitową zatokę autobusową, służącą do dowiezienia oraz odwiezienia uczniów. Zmodernizowano również fragment chodnika przed szkołą, zainstalowano balustrady łańcuchowe oraz uporządkowano teren przyszkolny od strony ul. Zamkowej. Wartość zadania wyniosła 122 760 zł.

Dotychczas szkolne autobusy z dziećmi wjeżdżały bezpośrednio pod szkołę manewrując przy płycie przyszkolnego boiska. Dlatego też, dzięki realizacji inwestycji, poprawiło się bezpieczeństwo uczniów przebywających na terenie placówki oświatowej.

Gmina Ziębice / red.

fot. Gmina Ziębice11
Dodaj komentarz

9 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Pelagia

Nieprawda – autobusy nadal zabierają uczniów z boiska szkolnego

Pelagia

Nieprawda autobusy nadal wożą dzieci z boiska szkolnego

KSENIA 16

Ale silna drużyna przy tym odbiorze. Przyszli postali, pogadali i pooglądali z daleka, ale odbiór był żeby kasę wypłacic.Czekam na ulewę to wtedy wyjdą buble. Fajny odbiór, a robotnicy zapomnieli schować swoje narzędzia. Polska rzeczywistość

Dorota

A czego się spodziewaliście, że papież przyjedzie?

sąsiad

Jak te autobusy wykręcą z dziećmi na wyjeździe. Tutaj „zatoczka” a dzieci na świetlicy przy ul Wałowej. Tam powinna być „Zatoczka”

Rodzic

Poczekajmy do września i zobaczymy jak to będzie w rzeczywistosci? Nie wydaje mi się żeby to było przemyślane tak do końca. A po drugie Boisko?!!!???!!! Proszę iść i zobaczyć to Boisko przecież to asfalt wylany że aż strach żeby tam dzieci ćwiczyły…..a ile innych potrzeb np łazienki ale przecież tego by nie było widać a zatoczka……..

Też rodzic

Jak zwykle w Ziębicach – jest zaliczka i autobus nie musi wjeżdżać na boisko – to dlaczego nie kibelki.

Zadowolony

Jeszcze się taki nie narodził , co by wszystkim dogodził . Nie stresujcie się ludziska !!!

Matep

Największa inwestycja Ziębice 2018 brawo. Oby tak dalej to może 2050 Ziębice będę jakoś wyglądać.

Krzysiek

Jak to tak bez poświęcenia, przecięcia wstęgi przemienia burmistrz? Takie otwarcie nieważne jest.

Rysiek z Klanu

Jak to w Ziębicach nic się nie dzieje żle a jak coś zrobią jeszcze gorzej jeszcze się taki nie urodził co by w ziębicach komuś dogodził . Bardzo ładna zatoka świetnie zrobiona a wy Pismaki Ziębickich betonów lepiej głosu nie zabierajcie