Piknik Rodzinny na Stadionie w Ziębicach

Około 1000 osób przyciągnęły dziś na ziębicki Stadion darmowe potrawy mięsne, a także zawody sportowe i występy artystyczne.

W programie pierwszej części Sportowego Pikniku Rodzinnego był turniej piłki nożnej oraz liczne konkurencje sportowe dla dzieci i młodzieży, a w godzinach popołudniowych – turniej armwrestlingu przygotowany i prowadzony przez klub miłośników tej dyscypliny sportu – Black Skorpion z Przyłęku.

Specjalny turniej przeznaczony był także dla Kół Gospodyń Wiejskich, a uczestniczyły w nim mieszkanki Kalinowic Górnych i Dolnych oraz Niedźwiedzia.

Wśród atrakcji muzycznych znalazły się występy uczniów Szkoły Muzycznej CASIO oraz Centrum Kształcenia Muzycznego „HIT”, a także zespół Dance Project.

 

fot. Agnieszka Rzepka

 

10
Dodaj komentarz

5 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Krystyna

Hasło imprezy kompletnie do niej nieadekwatne. Wiadomo nie od dziś, że obecnie produkowane mięso nie jest zdrowe. Naszpikowane antybiotykami i hormonami wręcz szkodzi ludziom. Nie wspominając o niehumanitarnych metodach chowu zwierząt zwłaszcza w hodowlach przemysłowych. Powinno się zakazać organizacji takich imprez, bo wpajają ludziom złe nawyki żywieniowe. Należy spożywać dużo warzyw i owoców. Mięso, zwłaszcza przetworzone, jest niezdrowe i rakotworcze, co potwierdzają najnowsze badania naukowe. Powinno się go spożywać jak najmniej, a najlepiej wcale!!!!

Kuba

Krystyna, co ty za bzdury piszesz! Jakąś tanią propagandę uprawiasz i próbujesz podpierać się rzekomymi badaniami naukowymi. Poczytaj choćby to, wyjaśnione wszystko krótko i rzeczowo: http://gurbacka.pl/7-mitow-na-temat-jedzenia-miesa/

Krystyna

Ooo, oburzony sponsor imprezy się odezwał? Jest coraz więcej wegan i wegetarian, bo prawda o mięsie coraz częściej wychodzi na jaw.

Adam

Jest też coraz więcej wyznawców Latającego Potwora Spagetti i co z tego? To ma świadczyć o tym, że on istnieje?

AdaM.

A co to w ogóle za „łopiniotwórczy” serwis internetowy jakaś gurbacka? Aż weszłam na stronę główną i czytamy na niej „DIETETYCZNE NAPOJE ZWIĘKSZAJĄ RYZYKO UDARÓW I DEMENCJI” a na zdjęciu – cocacola… Bez komentarza :))))

Ania

@Kuba. Poczytaj, chłopie, zanim znów coś wypalisz o bzdurach i propagandzie: https://www.cancer.org/latest-news/world-health-organization-says-processed-meat-causes-cancer.html.
A poza tym o akcjach (śledztwach) Vivy słyszałeś? I o tym, co dzięki nim wyszło na światło dzienne w sprawach hodowli zwierząt?
Jeszcze tutaj sobie zajrzyj: http://salaterka.pl/obserwacje-wplywu-diety-na-zdrowie-badaniu-chinskim/
I tutaj: http://tokis.pl/newsroom/epoka-miesa-juz-minela-toksyczny-koktajl-sterydow-antybiotykow-i-hormonow-w-kurczakach/
I nie stroń od książek, bo niektóre naprawdę poszerzą Ci horyzonty – jak np. ta: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/122988/nowoczesne-zasady-odzywiania-przelomowe-badanie-wplywu-zywienia-na-zdrowie
Miłej lektury 🙂

Adam

Wam się tak po tych roślinach porobiło, że nie dopuszczacie faktów do głosu i uważacie, że ktoś nie może mieć innego zdania i czytać co innego niż wy, czy zawsze tak miałyście. Człowiek jest zwierzęciem wszystkożernym, a nie przeżuwaczem albo gryzonie. Wystarczyło chodzić na biologię aby poznać choćby budowę ludzkiego przewodu pokarmowego czy uzębienia żeby się o tym przekonać.

Ewelina

Dajcie spokój. Po co te zlośliwości. Niech każdy ma dietę wg własnego uznania i pracuje sobie na swoje zdrowie lub jego brak. Czas pokaże kto miał rację.

Piotr

Ale fachowcow sie nazbieralo na kazdy temat. Nawiedzonych weganow itd itp. Ach szkoda gadac

Piotr

Fachowcow i nawiedzonych na tym forum ci dostatek