Zaplanuj weekend!

Dwa dni potrwa w Ziębicach Weekend z rakietą. Dziś o godz. 14.30 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Ziębicach odbędzie się Turniej badmintona w ramach Grand Prix 2017 dla dzieci i młodzieży. Natomiast jutro o godz. 10.00, w sali przy ul. Kościuszki również dzieci i młodzież będą mogły pograć w tenisa ziemnego w ramach Turnieju tenisa ziemnego. Zawody organizuje Gminne Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach.

Również w sobotę chętni będą mogli wziąć udział w warsztatach gry na bębnach afrykańskich w ramach III Ogólnopolskich Dni Djembe. Rozpoczęcie zajęć zaplanowano na godz. 10.00 w Ziębickim Centrum Kultury. Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj >>

Na niedzielę, na godz. 18.00 warto będzie wybrać się do Ziębickiego Centrum Kultury na koncert „Wielcy nieobecni” poświęcony twórczości Zbigniewa Wodeckiego i Wojciecha Młynarskiego. Wydarzenie to organizuje Centrum Kształcenia Muzycznego „Hit”. Wstęp jest wolny.

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach odbywających się lub związanych z gminą Ziębice możesz śledzić w kalendarzu „Co? Gdzie? Kiedy?” w ziebice.info.

 

Dodaj komentarz