Do serca przytul…

Jak wyglądałaby codzienność pozbawiona merdającego ogonka i roześmianych oczek naszych pupili? Z pewnością byłaby o wiele uboższa!

Każdy z nas potrzebuje czasem pomocy od osób trzecich. Właśnie w takich chwilach nasza wiara w szczerą bezinteresowność rodzi się na nowo. Wychodząc z przeświadczenia, że dobro należy pielęgnować, pamiętajmy, że są na tym świecie istoty bezbronne i potrzebujące stałej opieki właśnie od nas

Dzięki pomocy Ziębickiego Centrum Kultury oraz Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Ziębicach okazja na dobry uczynek została znacznie uproszczona. We współpracy właśnie z tymi instytucjami została zorganizowana charytatywna zbiórka na rzecz Ośrodka Pomocy dla zwierząt w Gilowie.

Ośrodek potrzebuje takich rzeczy jak: koce, naturalne gryzaki, obroże, smycze oraz krople przeciwpchelne, karmę dla psów i kotów, jak również wszelkiego rodzaju smakołyki i zabawki na potrzebujących czworonogów.Zbiórka trwa od 1 sierpnia do 31 września bieżącego roku, w godzinach 8.00-15.00. Artykuły można przynosić na podane niżej adresy:

  • Ziębickie Centrum Kultury, Wojska Polskiego 10, Ziębice, tel.: 74 819 12 19
  • Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej, Grunwaldzka 1, Ziębice, tel.: 74 810 84 85

Zachęcamy do pomagania! Nawet najmniejszy gest przyczyni się do polepszenia warunków podopiecznych schroniska. Dobro zawsze wraca!

 

fot. freepik.comDodaj komentarz