Michał Śledź aktualnie najlepszym badmintonistą w walce o Grand Prix 2017

W piątek, 19 maja, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Ziębicach odbył się turniej badmintona dla dzieci i młodzieży w ramach Grand Prix 2017.

Do zawodów przystąpiło 12 zawodników, którzy rywalizowali ze sobą systemem „każdy z każdym”. Pierwsze miejsce w turnieju zajął Michał Śledź, zdobywając 12 pkt., drugie – Paweł Skaliński (10 pkt.), a trzecie – Nikola Natanek (8 pkt.).

Po pięciu tegorocznych turniejach w klasyfikacji generalnej na pierwszym miejscu, z dorobkiem 60 pkt., znajduje się Michał Śledź, na drugim – Ron Weżgowiec – 40 pkt., na trzecim Paweł Skaliński – 31 pkt., na czwartym – Nikola Natanek – 29 pkt., na piątym –Wiktoria Kumaszka – 24 pkt., na szóstym –Wiktoria Lebowska – 20 pkt., a na siódmym –Patryk Natanek – 16 pkt. Kolejne miejsca zajmują: Albert Skaliński, Natalia Tyczyńska, Agnieszka Bryłka, Szymon Myślak, Aleksandra Zięba, Kinga Makuch, Martyna Michalecka, Aleksandra Kaleta, Klaudia Flader, Maria Bryłka i Amelia Pawlak.

Organizator zawodów, Gminne Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach, zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia nauki gry w badmintona, które odbywają w piątki o godz. 14.30, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4.

GCEiS / red.

fot. pexels.com

 

Dodaj komentarz