Przygotowali jeden z najpiękniejszych stołów bożonarodzeniowych

Przed samymi świętami, 19 grudnia w hotelu Oławian odbył się konkurs na najpiękniejszy stół bożonarodzeniowy „Magia Świąt”.

W tym roku udział w nim wzięły 23 zespoły z całego regionu, w tym Zespół Szkół Ponadgimnazjamnych z Ziębic. Ziębicką szkołę reprezentowali uczniowie z klasy III Technikum Gastronomicznego: Seweryn Różycki i Karolina Kowalska wspierani przez nauczycielki przedmiotów gastronomicznych: Ewelinę Świdzińską oraz Katarzynę Cholewę.

Wystroje przygotowane przez uczestników oceniane były pod względem pomysłu, oryginalności, estetyki oraz znajomości tradycji i zwyczajów świątecznych. Jury zadecydowało o zwycięstwie drużyny z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie, drugie miejsce zajęli uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Ziębicach, natomiast trzecie – szkoła z Dzierżoniowa.

 

fot. ZSP Ziębice

 

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Agata

SUPER! Gratulacje! Na pewno zasłużyli 🙂 byłam kiedyś na chrzcinach, gdzie ta szkoła przygotowywała potrawy i kelnerowała – było pysznie, apetycznie, gustowanie i elegancko … a obsługa na najwyższym poziomie