Jarmark wielkanocny w Ziębicach

Jarmark Wielkanocny to już jedna z ziębickich tradycji. Dziś na Rynku rozstawione zostały stanowiska, które wystawcy zapełnili m.in.: oryginalnym świątecznym rękodziełem, ozdobami czy też smakołykami: ciastami, miodami, serami. W międzyczasie ze sceny płynęły dźwięki nowoczesnych i ponadczasowych utworów.

W trakcie Jarmarku przeprowadzone zostały dwa konkursy. Najsmaczniejszą i najładniejszą Ziębicką Super Babkę Wielkanocną przygotowali Marysia Łojowska, Martyna Machula oraz Aleksandra Kąsek, zajmując w konkursie odpowiednio pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Wyróżniono także Wiktorię Ślęzakowską, Amadeusza Machulę i Magdalenę Drozdowską. Drugi wielkanocny konkurs – na Palmę Wielkanocną – wygrali: Sara Świdzińska z Przedszkola na Orlej Polanie, grupa z Przedszkola z Wadochowic oraz Filip Berliński z Przedszkola w Henrykowie, a wyróżnienia przyznano Oliwii Korgul i grupie Dalmatyńczyków z Przedszkola Miejskiego nr 1.

Galeria zdjęć
fot. Agata Antczak

2
Dodaj komentarz

1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
piotr obserwator

bylo duzo ludzi dobre ciasta i ladne dziewczyny !!!!!

vis

Dziewczyny jak zawsze piękne, ciasta niezłe ale ludzi mało. Impreza siada. Zbyt duża konkurencja w tym samym czasie w ościennych miastach a nawet wsiach. Najlepsi wystawcy wszędzie być nie mogą i nie ma kto ściągnąć ludzi na rynek.