Zaplanuj weekend!

Co ciekawego czeka nas w najbliższy weekend? Gdzie warto być? Kiedy?

W ten weekend Henryków zaprasza na 9. Spotkanie Integracyjne osób niepełnosprawnych, ich rodzin i przyjaciół. W programie wydarzenia msza, piknik i część artystyczna. Start o godz. 10.00.
Młodych tenisistów zapraszamy w sobotę o godz. 10.00 na Olika, gdzie odbędą się Młodzieżowe Mistrzostwa Ziębic w Tenisie Ziemnym w grze deblowej.
Kibice i sympatycy Sparty Ziębice w sobotę o godz. 17.00 mogą przyjść na Stadion Miejski w Ziębicach. Sparta zagra z drużyną Granit Roztoka.
Dożynki Gminne rozpoczną się w sobotę i będą kontynuowane w niedzielę. W sobotnim programie jest: koncert zespołu MEGA DANCE i zabawa taneczna. Główne obrzędy dożynkowe zaplanowano na niedzielę. Tego dnia wystąpi też kapela góralska JANICKI. Szczegóły na plakacie.

Przypominamy również o odbywających się w ciągu tygodnia zajęciach wakacyjnych dla dzieci i młodzieży. O szczegółach można przeczytać tutaj >>

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach odbywających się lub związanych z gminą Ziębice możesz śledzić w kalendarzu „Co? Gdzie? Kiedy?” w ziebice.info.



Dodaj komentarz