Zaplanuj weekend!

Co ciekawego czeka nas w najbliższy weekend? Gdzie warto być? Kiedy?

W piątek o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Ziębickiego Centrum Kultury będzie można spotkać się z artystami Ziemi Ziębickiej, których sylwetki znalazły się w katalogu „EtnoZiębice…”. Każdy uczestnik tego spotkania otrzyma bezpłatnie egzemplarz publikacji. Będzie też możliwość zakupu wytworów rękodzielników.
Turniej koszykówki to propozycja na sobotni poranek. Zbiórka o godz. 10.00 w sali gimnastycznej Gminnego Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach.
Tradycyjny Jarmark Bożonarodzeniowy w Ziębicach – tym razem po raz pierwszy na targowisku gminnym! O godz. 12.00 wystąpi Krystyna Giżowska!
Także Henryków zaprasza na Jarmark – w niedzielę od godz. 12.00. Będzie można zakupić m.in. domowe ciasta, pierniczki i dekoracje świąteczne.
   W niedzielę do ZCK przybędzie Czterech Jeźdźców Apopaklipsy, czyli Łowcy.B. Dużo śmiechu gwarantowane! Bilety do nabycia przed występem, który rozpocznie się o godz. 17.00. – UWAGA! Występ przełożony na 31 stycznia 2019 r.!

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach odbywających się lub związanych z gminą Ziębice możesz śledzić w kalendarzu „Co? Gdzie? Kiedy?” w ziebice.info.Dodaj komentarz