Zdobądź dofinansowanie na działalność gospodarczą

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Qwsi” w Ziębicach poinformowało o planowanych terminach naborów wniosków o dofinansowanie podejmowania oraz rozwijania działalności gospodarczej. Nabory ruszą już 16 stycznia i potrwają do 10 lutego 2017 r.

W przypadku podejmowania działalności gospodarczej możliwa jest do uzyskania premia w wysokości 90 tys. zł. Pierwszą jej część (80% pozyskanej kwoty) można otrzymać już po podpisaniu umowy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego, a pozostałą – po zrealizowaniu planowanej operacji.

Osoby planujące wnioskować o dofinansowanie na rozwój działalności gospodarczej mogą ubiegać się o maksymalne wsparcie w wysokości 300 tys. zł. Kwota ta zostanie zrefundowana po zrealizowaniu planowanej operacji.

Więcej o planowanych naborach pisaliśmy tutaj >>

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Qwsi” działa na terenie wszystkich gmin powiatu ząbkowickiego: Bardo, Ciepłowody, Kamieniec Ząbkowicki, Stoszowice, Ząbkowice Śląskie, Ziębice, Złoty Stok. Siedziba stowarzyszenia mieści się Ziębicach, przy ul. Stawowej 2a (w podwórzu Zakładu Usług Komunalnych).

Więcej informacji na temat naborów: www.qwsi.pl.

 

Dodaj komentarz