Zaplanuj weekend!

Co ciekawego czeka nas w najbliższy weekend? Gdzie warto być? Kiedy?

W piątek, 16 listopada, dzieciaki mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach balonowych w Henrykowie. Start o godz. 17.00. Obowiązkowe zapisy pod nr tel. 695 125 344.
Na sobotni turniej piłki nożnej, który odbędzie się na „Orliku Gminne Centrum Edukacji i Sportu zaprasza Orlików i Młodzików. Rozpoczęcie: godz. 10.00.
W sobotę i niedzielę już kolejny rok z rzędu w Ziębicach będzie można zobaczyć makietę kolejową. W imieniu organizatorów zapraszamy do sali gimnastycznej ziębickiej „Czwórki”. Zobacz, jak było w ubiegłym roku >>
Sympatycy Sparty Ziębice w niedzielę, 18 listopada, o godz. 14.00 zmierzą się z drużyną Grom Witków. Ten mecz zostanie rozegrany na wyjeździe.
Niedzielny wieczór będzie można spędzić w afrykańskim klimacie, podczas koncertu z pokazem tańca afrykańskiego. Poprzedzi go slajdowisko z podróży do Afryki. Do zobaczenia w Ziębickim Centrum Kultury o godz. 18.00!

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach odbywających się lub związanych z gminą Ziębice możesz śledzić w kalendarzu „Co? Gdzie? Kiedy?” w ziebice.info.Dodaj komentarz