Siatkarze Faraona najlepsi

W sobotę, 27 października, w sali gimnastycznej przy ul. Kościuszki w Ziębicach odbył się turniej piłki siatkowej dla młodzieży i dorosłych zorganizowany przez Gminne Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach.

Do zawodów przystąpiło pięć zespołów: Wilczyce-junior i Wilczyce-senior reprezentujące Wojskowy Klub Sportowy Volley, Społeczne Towarzystwo Siatkarskie Budzów, Faraon Ziębice oraz młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Ziębic.

Mecze rozgrywane były w dwóch grupach. W pierwszym półfinale drużyna Faraona wygrała z drużyną z Budzowa wynikiem 2:1, a w drugim – Wilczyce-senior pokonali Wilczyce-junior – także wynikiem 2:1. W meczu o trzecie miejsce Wilczyce-junior pokonali siatkarzy z Budzowa 2:0. W meczu o pierwsze miejsce drużyna Faraona pokonała zespół Wilczyce-senior w setach 2:0.

Drużynę Faraona reprezentowali: Grzegorz Barwiołek, Paweł Dobrzański, Jarosław Kociuba, Jakub Kopciński, Robert Kotkowski, Mateusz Kupczak, Tomasz Polak, Kacper Przybyło, Wiktoria Soroka i Maciej Zakrzeczkowski.

Zawody sędziowali: Marek Matkowski, Paweł Dobrzański i Jerzy Rejnowski.

GCEiS / red.Galeria zdjęć
fot. GCEiSDodaj komentarz