Łowcy.B: To będzie przejażdżka bez trzymanki [KONKURS] [AKTUALIZACJA]

UWAGA! Planowany na 16 grudnia występ kabaretu Łowcy.B został przeniesiony na 31 stycznia 2019 r.

 

16 grudnia (niedziela) do Ziębic przybędzie Czterech Jeźdźców Apopaklipsy 😉 Będzie można ich spotkać w Ziębickim Centrum Kultury o godz. 17.00. Niewątpliwie będzie to bardzo zabawne spotkanie, a my mamy do oddania dwie podwójne wejściówki na nie.

„Czterech Jeźdźców Apopaklipsy” – kolejny, najnowszy program kabaretu Łowcy.B. Dlaczego kolejny? Bo wcześniej mieli inne, wcześniejsze. Od 2015 r., kiedy to kabaret postanowił działać we czwórkę to już ICH trzeci program. Dlaczego najnowszy? Bo wszystkie pozostałe są starsze.

Spektakl Łowców to nie tylko kabaret. To prawdziwe show, gdzie istotną rolę odgrywa światło, muzyka i emocje. ICH skecze, prócz solidnej dawki śmiechu, są o czymś. Niektóre zjawiska wyśmiewają, niektóre podkreślają, a niektóre ICH po prostu bawią. Dążą do tego, żeby każdy ICH skecz był zaproszeniem do wspólnej przejażdżki. Opowieścią o ludzkich zachowaniach, o decyzjach, które podejmują w sytuacjach ekstremalnych, o skutkach tych decyzji.

Cała opowieść, jak na Łowców przystało, mocno abstrakcyjna więc przygotujcie się, na przejażdżkę bez trzymanki (lub nawet bez kierownicy!). Łowcy.B są dumni z tego programu, uważają, że wykorzystali w nim cały ICH potencjał, który mają w sobie. Uważają się za świadomych, dojrzałych wariatów i nie zawahają się wszystkich SWYCH atutów użyć na publiczności! Zobacz, czym zastąpili sweterki, jakie zespoły muzyczne ICH inspirują, czy udało IM się wyjść z escape roomu, jakie mają pomysły na biznes, czy wysłanie paczki to prosta sprawa i gdzie król chodzi piechotą.

Wstęp: 35-40 zł

Co zrobić, aby otrzymać wejściówkę?

  1. (po)lubić fanpage ziebice.info na Facebooku (www.facebook.com/ziebice.info)
  2. udostępnić znajomym post dotyczący tego konkursu, a w komentarzu wpisać tytuł ulubionego skeczu Łowców.B
  3. wysłać na adres info@ziebice.info swój numer telefonu

Na odpowiedzi czekamy do środy, 12 grudnia, do godz. 10.00, a wejściówki trafią do pierwszej i trzynastej osoby, która poprawnie wykona powyższe zadanie.1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Anna

Gili gili